Cele projektu

Założeniem było stworzenie trailera do spektaklu „Księgi Jakubowe”, który odda klimat przedstawienia, jego mroczną i emocjonująca fabułę. Film miał uchylać rąbka tajemnicy, a jednocześnie zapraszać na spektakl. Chodziło o pokazanie kilku scen, które złożą się w esencję przedstawienia.

Trudno jest wydobyć z całego spektaklu kilka scen, które połączone stworzą nowy produkt, będący esencją pierwowzoru. Na szczęście agencja nFinity stanęła na wysokości zadania i powstał wyjątkowy trailer, idealnie oddający klimat całego przedstawienia.


Trailer do spektaklu pt. „Księgi Jakubowe” na podstawie książki Olgi Tokarczuk, wyreżyserowanego przez Ewelinę Marciniak, wystawianego w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Bardzo klimatyczna, trzymająca w napięciu namiastka przedstawienia. Efekt filmu potęguje niezwykła muzyka, a dodatkowo postawiono na zbliżenia, które pozwalają widzowi „wejść” na scenę.

Obrazy przesuwają się składając w jedną całość. Napięcie budowane od początku, aż do końca klipu podtrzymuje budząca niepokój muzyka.

http://http://www.powszechny.com/