Wrocławska agencja interaktywna

Istniejemy od 2008 roku jako agencja marketingu interaktywnego fullservice. Pomogliśmy już ponad 200-tu Klientom stworzyć miejsce w sieci, zwiększyć widoczność w wyszukiwarce i pomnożyć zyski. Specjalizujemy się w budowie stron internetowych, produkcji wysokiej jakości filmów korporacyjnych oraz marketingu efektywnościowym.

  • 0

    Profesjonalne ekipy filmowe

  • 0

    Zrealizowanych filmów

  • 0

    Godzin na planach filmowych

  • Nieskończona liczba pomysłów na kolejne produkcje

Nasze usługi

Tworzymy filmy, o których się mówi i które się pamięta. Profesjonalna, zgrana ekipa filmowa i profesjonalny sprzęt to przepis na produkcję, która wzbudzi emocje. Mamy doświadczenie w realizacji filmów korporacyjnych, promocyjnych, reklamowych, wizerunkowych, produktowych czy instruktażowych. Wykonamy filmy animowane, eventowe lub z lotu ptaka.

Filmy reklamowe

Pokazujemy firmę i jej produkty od najlepszej strony, bo wiemy jak istotna jest wizualna oprawa działań. Przygotujemy spoty telewizyjne, recenzje produktów i usług oraz filmy prezentujące firmę.

Filmy produktowe

Prezentacja produktu w formie video to jeden z najlepszych zabiegów reklamowych. Pokażemy nie tylko sam produkt, ale także jego zastosowanie, cechy, recenzje czy niestandardowe działanie.

Filmy instruktażowe

Ułatwimy Twoim klientom korzystanie z usług i produktów poprzez film instruktażowy. Ten prosty sposób prezentacji usprawni reputacje oraz profesjonalizm.

Filmy animowane

Poszukujesz czegoś niestandardowego? Nakręcimy film animowany, który klienci zapamiętają na dłużej. Takie produkcje chętnie się ogląda i udostępnia dalej.

Filmy z lotu ptaka

Niektóre sytuacje lub wydarzenia wymagają szczególnej oprawy. Uwieczniamy je w formie filmu nagranego z lotu ptaka, co potęguje wrażenia.

Filmy eventowe

Konferencja, piknik rodzinny, impreza integracyjna? Warto zachować te wspomnienia na dłużej, dlatego kręcimy filmy dynamiczne i ciekawe, aby z przyjemnością do nich wracać.

Profesjonalna ekipa filmowa

Zgrany zespół to podstawa solidnej i bezproblemowej współpracy. Wszyscy jesteśmy na miejscu, na co dzień razem realizujemy projekty i wspieramy się na każdym etapie prac.

Stawiamy na nowoczesną technologię, dlatego posiadamy pełen zestaw profesjonalnych kamer, mikrofonów, dronów oraz narzędzi do edycji video. Oferujemy usługę kompletną: od pomysłu, poprzez realizację i montaż.

Projekty na miarę

Wiemy, że dobrze zrealizowany film będzie najlepszą wizytówką, wspomoże sprzedaż czy wypromuje produkt. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rozmawiamy o potrzebach, aby przygotować odpowiedni oraz najlepszy produkt.

Pracujemy nie tylko profesjonalnie, ale także terminowo i projektowo. Razem z klientem przechodzimy przez cały proces czerpiąc inspiracje i wybierając najlepsze rozwiązanie.