Portfolio

Uniwersytet Śląski

#multiserwis www #uniwersytet #nauka #edukacja

Zaprojektowanie i wdrożenie systemu internetowego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach składającego się z serwisu głównego uczelni oraz powiązanych z jednostkami organizacyjnymi uczelni witryn spójnie łącząc zarządzanie serwisem w całościowy system.

Szczegóły

Aplikacja myMUB

#aplikacja #android #uniwersystet

Opracowanie i uruchomienie anglojęzycznej aplikacji mobilnej myMUB na smartfony z przeznaczeniem dla studentów zagranicznych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Szczegóły

Urząd Miejski w Suwałkach

#strona www #kultura #biznes #turystyka

Przygotowanie projektu i wdrożenie witryny informacyjnej dla Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Projekt łączy w sobie sekcje informacji dla mieszkańców, przedsiębiorców i odwiedzających tursytów.

Szczegóły

Statystyka Muzeów

#aplikacja www #kultura #muzea

Wykonanie systemu informatycznego Statystyka Muzeów dla Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów. Aplikacja umożliwia wysłanie do wszystkich muzeów w Polsce prośbę o wypełnienie ankiety statystycznej online. Na podstawie zgromadzonych danych system generuje zaawansowane raporty.

Szczegóły

PWSZ w Chełmie

#serwis www #edukacja #bip

Opracowanie projektu i wykonanie nowego serwisu internetowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie wraz ze stroną Biuletynu Informacji Publicznej poprzez przygotowanie merytoryczne, techniczne, implementacje i testowanie oprogramowania.

Szczegóły

Muzeum Narodowe w Poznaniu

#strona www #muzeum #kultura

Projekt i budowa innowacyjnej strony dla Muzeum Narodowego w Poznaniu.

Szczegóły

IOM

#aplikacja www #iom

Realizacja aplikacji wspomagającej wyszukiwanie informacji dla imigrantów. Główną funkcją narzędzia jest agregacja wydarzeń zaciąganych ze stron partnerów projektu.

Szczegóły

FINA

#strona www #filmoteka #rozwój kultury

Budowa i uruchomienie nowoczesnej strony Filmoteki Narodorwej dla Instytutu Audiowizalnego (FINA).

Szczegóły

Muzeum Miasta Łodzi

#strona www #muzeum #kultura

Przygotowanie projektu graficznego i budowa strony internetowej dla Muzeum Miasta Łodzi.

Szczegóły

Karta Mieszkańca Gdynia

#strona www #Karta Mieszkańca

Opracowanie i uruchomienie aplikacji Karty Mieszkańca Gdynia. Witryna przedstawia bogatą ofertę ulg i benefitów dla lokalnych podmiotów.

Szczegóły