Portfolio

Rozklad-pkp.pl

#strona www #identyfikacja #aplikacja mobilna

Założeniem projektu było stworzenie przyjaznej w użytkowaniu wyszukiwarki połączeń wraz z możliwością zakupu biletu. Na stronie miały znaleźć się najważniejsze elementy, czytelne menu oraz miejsce na aktualności i komunikaty. Całość miała być utrzymana w prostej formie i stonowanej kolorystyce.

Szczegóły

Lubuskiekultura.pl

lubuskiekultura.pl

W ramach współpracy stworzono kompletną identyfikacje wizualną, aplikację mobilną,  stronę www dla portalu http://lubuskiekultura.pl/ , 6 e-usług pozwalających min. na samodzielne komponowanie filmów, muzyki czy grafik oraz 5 stron internetowych partnerów (Centra Kultury).Lubuskiekultura.pl to portal o charakterze informacyjnym, multimedialnym i e-usługowym. W jednym miejscu miały znaleźć się wszelkie niezbędne informacje o lubuskiej kulturze. Strona prowadzona jest przez Regionalne Centrum Animacji Kultury. Celem projektu było stworzenie kompletnego przewodnika po wydarzeniach, instytucjach i artystach regionu.Wartość projektu to blisko 0,4 mln zł.

Szczegóły

Gdynia.pl

#strona_internetowa # aplikacja mobilna

Strona internetowa Urzędu Miasta rządzi się swoimi prawami, dlatego serwis miasta Gdynia zakładał uwzględnienie potrzeb trzech grup docelowych: mieszkańców, turystów i inwestorów. Jak w każdym mieście dzieje się dużo wydarzeń i zmian, co w czytelny sposób miało zostać przedstawione na stronie. Dodatkowo odnośniki do kanałów social media oraz wskazówki dla użytkowników. Serwis miał zachęcać do odwiedzin, być przejrzysty i przyjazny kolorystycznie.

Szczegóły

Kulturawzasięgu.pl

#strona_internetowa #identyfikacja # aplikacja mobilna

W ramach współpracy stworzono kompletną identyfikacje wizualną, aplikację mobilną,  stronę www dla portalu kulturawzasiegu.pl  oraz 16 stron internetowych partnerów (Muzea, Biblioteki, Centra Kultury). Projekt został zrealizowany w ramach realizowanego przez Urząd Marszałkowski partnerskiego projektu e-Kultura.

Szczegóły

Filharmonia.jgora.pl

#strona www #zamawianie biletów

Założeniem projektu strony dla Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze było stworzenie przyjaznego, czytelnego i nowoczesnego serwisu. Głównie skupiono się na aktualnościach, nadchodzących wydarzeniach i koncertach, które można szybko odnaleźć na stronie. Każda z nich zostła wyrózniona kolorem zgodnie z kategoriami używanymi w informatorze drukowanym. Stonowane kolory – czerń i brąz – nawiązują do elegancji, klasyki oraz stylu. Wartość projektu to ok 60 000 zł.

Szczegóły

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

Aplikacja dla Muzeum w Krakowie to projekt, który ma na celu zaproszenie do zupełnie innego wymiaru zwiedzania. Założeniem było stworzenie sprawnie działającej, czytelnej i prostej w obsłudze aplikacji do użytkowania podczas zwiedzania Muzeum, w trybie offline oraz stworzenie atrakcyjnych w formie materiałów wizualnych. Wartość aplikacji wraz ze stworzonymi treściami to ok 100 000 zł.

Szczegoły

Move-In

#strona www #identyfikacja wizualna #film

Założeniem przy stworzeniu strony www.move-in.pl było czytelne i efektowne zaprezentowanie oferty oraz zachęcenie do kontaktu. Kolorystyka miała oddawać spokój oraz komfort, jaki niesie za sobą własne mieszkanie. W ramach współpracy wykonaliśmy także projekty identyfikacji wizualnej, materiałów promocyjnych outdoor, gadżetów, film promocyjny, landing pages oraz wykonaliśmy kampanie marketingu efektywnościowego.

Szczegóły

Toscom Development

#strona_internetowa #identyfikacja

Dla TOSCOM S.A. wykonaliśmy nowoczesną stronę internetową oraz kompletną identyfikacje firmy obejmująca logotyp spółki oraz materiały firmowe. Deweloper realizuje na terenie Wrocławia i jego okolic nowoczesne inwestycje, kierując się przemyślanymi rozwiązaniami oraz wysoką dbałością o jakość wykonywanych projektów. Strona www miała odzwierciedlać profesjonalizm i najwyższy poziom usług.

Szczegóły

Ekowsieci.pl Portal edukacyjny

#strona www #filmy #ilustracje #animacje #gry

Nadrzędnym celem przyświecającym projektowi www.ekowsieci.pl jest zwiększenie świadomości na temat ochrony środowiska przyrodniczego oraz promowanie jej poprzez przeprowadzenie kampanii edukacyjnej oraz przygotowanie programów i gier edukacyjnych adresowanych do mieszkańców i turystów z uwzględnieniem dzieci

Szczegóły

Małopolskie Obserwatorium Rozwoju Regionalnego

#strona www

Małopolskie Obserwatorium Rozwoju Regionalnego opracowuje badania, analizy i ekspertyzy dotyczące kwestii społecznych, rozwoju i gospodarki województwa małopolskiego. W związku z tym na stronie internetowej musiały znaleźć się wszystkie informacje związane z działalnością instytucji. Założeniem było przedstawienie ich w sposób przystępny, w przyjaznej kolorystyce.

Szczegóły

Vox Populi

#strona_internetowa

Wyjątkowy projekt wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego strona łódzkiego projektu VOX Populi www.vox.uml.lodz.pl miała być lekka, przejrzysta i prosta. Inicjatywa stworzona przez Urząd Miasta Łodzi ma na celu przeprowadzanie głosowania wśród mieszkańców Łodzi na istotne dla regionu tematy. Strona z założenia powinna być konkretna, z niezbędnymi elementami i jasną kolorystyką.

Szczegóły

Biblioteka Bydgoszcz

#strona www #identyfikacja

Założeniem projektu było stworzenie strony internetowej biblioteki z bardzo czytelnym menu. Z racji odbywających się w tym miejscy wydarzeń serwis pełni także funkcję informacyjną. Głównym celem było połączenie wszystkich elementów w jedną przejrzystą i prostą w obsłudze stronę dla wszystkich użytkowników – czytelników oraz uczestników eventów.

Szczegóły

Filharmonia Bydgoszcz

#strona www

Założeniem projektu strony http://www.filharmonia.bydgoszcz.pl/ było stworzenie serwisu ze wszystkimi informacjami o wydarzeniach i koncertach odbywających się w Filharmonii. Każdy element na stronie miał być wyraźnie oznaczony, co pozwoli na szybkie wyszukiwanie informacji. Koncepcja zakładała stonowane i eleganckie kolory, newsletter oraz odnośniki do kanałów social media w widocznym miejscu.

Szczegóły

Sales Group

#strona www

Założeniem miała być przejrzysta, responsywna strona internetowa, która dokładnie przedstawi ofertę, warunki uczestnictwa i wszystkie niezbędne informacje. Strona powinna budzić zaufanie i zachęcać do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami programu. Dodatkowo atrakcyjne zdjęcia i grafiki, które wpływają na pozytywny odbiór strony.ławiu

Szczegóły

AIO Biznes

#strona www #identyfikacja #aplikacja

Zgodnie z założeniem i przygotowanym briefem strona miała prezentować ofertę firmy, pokazywać wszystkie usługi oraz zalety. Do zadań nFinity należało także stworzenie logo, którego kolorystyka powinna tworzyć ze stroną jedną, spójną całość. Klientowi zależało na stronie łatwej w obsłudze, intuicyjnej i estetycznej. Firma oferuje m.in. narzędzia do księgowości, dlatego ważne było podkreślenie bezpieczeństwa, wygody użytkowania oraz zaufania.

Szczegóły

Nowa Papiernia Ultra Nova

#strona www #marketing

Nowoczesne i ciekawe przedstawienie strony sprzedażowej mieszkań. Nowa Papiernia we Wrocławiu to lokale typu loft, przeznaczone dla młodych, świadomych ludzi i przedsiębiorców. Strona internetowa miała oddawać klimat miejsca oraz w atrakcyjny sposób przedstawiać ofertę. Lokale w Nowej Papierni przeznaczone są dla osób otwartych, ceniących wyjątkowy design i bliskość miasta.

Szczegóły

Dolnośląski Fundusz Rozwoju

#strona www #identyfikacja

Strona dla Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju Sp. z o.o. z założenia miała być maksymalnie pomocna i instynktowna w obsłudze. Wszystkie informacje dotyczące dofinansowań zostały zgromadzone w jednym miejscu, tak aby dobrze widoczne były konkretne i sprawdzone kontakty oraz najnowsze projekty.

Szczegóły

Emar

#strona www #identyfikacja

Założeniem była prosta i przejrzysta strona internetowa. Z racji tematyki istotne było przedstawienie firmy w sposób profesjonalny oraz rzetelny. Najważniejsze elementy, czyli produkty powinny wysuwać się na pierwszy plan i tworzyć główny trzon serwisu. Całość miała być zachowana w stonowanych, spokojnych barwach, bez zbyt dużej ilości grafik oraz tekstu.

Szczegóły

PKP PLK S.A

#film

Założeniem projektu było przedstawienie najważniejszych cech firmy, takich jak bezpieczeństwo, wygodna, komfort użytkowania, dotarcie do wszystkich atrakcji i zakątków Polski. Chodzi o pokazanie zmian, jakie zachodzą w działalności oraz ofercie, i jak przekładają się one na poprawę jakości podróżowania każdego dnia. Film miał być nowoczesny, opowiadać historię, w której odnajdzie się każdy pasażer.

Szczegóły

Uniwersytet Wrocławski

#film

Nowy spot miał przełamać stereotypy o nauce i zaprezentować wiedzę jako wartość, która przede wszystkim ekscytuje i budzi mnóstwo emocji. Zestawione ze sobą różne historie przeplatają się, jednak łączy je jeden punkt, czyli Uniwersytet Wrocławski. Film w niestandardowy sposób zachęca młodych ludzi do studiowania i odkrywania wiedzy w każdej dziedzinie.

Szczegóły

VueConf 2017

#film

Założeniem filmu było podsumowanie konferencji, która odbyła się we Wrocławiu po raz pierwszy, z nadzieją na kolejne edycje. Należało skupić się na wrażeniach organizatorów, pokazaniu najciekawszych momentów, a także samego miejsca wydarzenia.

Szczegóły

Misja

#film

 

Spot „Misja” to jeden z klipów stworzonych na potrzeby promocji Uniwersytetu Wrocławskiego. Założeniem było zaprezentowanie jednego ze sztagowych prac studentów, który budzi sympatię, a jednocześnie jest powodem do dumy. Łazik miał pokonać drogę od misji na Marsie, aż po pracownię na uniwersytecie.

Szczegóły

Księgi Jakubowe

#film

Założeniem było stworzenie trailera do spektaklu „Księgi Jakubowe”, który odda klimat przedstawienia, jego mroczną i emocjonująca fabułę. Film miał uchylać rąbka tajemnicy, a jednocześnie zapraszać na spektakl. Chodziło o pokazanie kilku scen, które złożą się w esencję przedstawienia.

Szczegóły

Mewa

#film

Celem było stworzenie trailera, który zapowie nowy spektakl w Teatrze Powszechnym. Zgodnie z głównym założeniem należało przedstawić najważniejsze, charakterystyczne sceny, pokazać aktorów, którzy grają w sztuce, emocja jakie im towarzyszą. Całość miała być skomponowana z odpowiednią muzyką, która zbuduje napięcie.

Szczegóły

Kuroń

#film

Założeniem projektu było przygotowanie trailera do spektaklu „Kuroń. Pasja według św. Jacka”, który będzie jednocześnie zaproszeniem widzów do teatru. Sztuka ukazuje wydarzenia z życia Jacka Kuronia opisane w nieistniejącej powieści „Pasja według św. Jacka”. Film miał stanowić atrakcyjny skrót przedstawienia.

 

Szczegóły

Trawowa

#film

Założeniem projektu było pokazanie inwestycji i atrakcyjne zaprezentowanie jej potencjalnym klientom. Film miał za zadanie zachęcenie do kontaktu, zajrzenia do środka, zdobycia większej ilości informacji o obiekcie. Ważne było także pokazanie okolicy i wyliczenie mocnych punktów budynku.

 

Szczegóły