Cele projektu

Założeniem była prosta i przejrzysta strona internetowa. Z racji tematyki istotne było przedstawienie firmy w sposób profesjonalny oraz rzetelny. Najważniejsze elementy, czyli produkty powinny wysuwać się na pierwszy plan i tworzyć główny trzon serwisu. Całość miała być zachowana w stonowanych, spokojnych barwach, bez zbyt dużej ilości grafik oraz tekstu.

Kamil Zmitrowicz
Wspólnik, Dyrektor ds. Informatyki i Promocji

Zależało nam na profesjonalnej stronie internetowej, która zaprezentuje naszą ofertę. Chcieliśmy, aby całość prezentowała się czytelnie oraz atrakcyjnie i agencja nFinity idealnie odzwierciedliła nasze oczekiwania. Współpraca przebiegła w bardzo pozytywnej atmosferze.

Strona główna

Na stronie www.emar.pl głównym motywem kolorystycznym jest szary i niebieski – w nawiązaniu do logotypu marki. Dzięki temu cały serwis jest spójny oraz podkreśla profesjonalizm firmy. Dla uproszczenia poruszanie się po stronie stworzono czytelne menu, a pod nim przesuwające się duże zdjęcia pokazujące wyróżnione produkty. Następnie uwzględniono szybki dostęp do poszczególnych grup produktowych.

Nie zabrakło miejsca na aktualności i informacje dodatkowe. Zgodnie z założeniem serwis posiada bardzo prosty oraz instynktowny w obsłudze interfejs. Dzięki temu użytkownik bez problemu porusza się po stronie i szybko znajduje interesujące go produkty.

 

www.emar.pl