Wrocławska agencja interaktywna

Istniejemy od 2008 roku jako agencja marketingu interaktywnego fullservice. Pomogliśmy już ponad 200-tu Klientom stworzyć miejsce w sieci, zwiększyć widoczność w wyszukiwarce i pomnożyć zyski. Specjalizujemy się w budowie stron internetowych, produkcji wysokiej jakości filmów korporacyjnych oraz marketingu efektywnościowym.

  • 0

    Lat w biznesie

  • 0

    Klientów z całej Polski

  • 0

    Pozycjonowanych fraz

  • Nieskończony zasób słów kluczowych

Nasze usługi

Pomagamy klientom przekuwać promocję w internecie na realny zysk! Od 10 lat analizujemy rynek, aby dopasować najlepsze rozwiązanie,
wysoko pozycjonować firmę w Google i wspomóc reklamę online.

 

Pozycjonowanie SEO

Tylko 5 pierwszych wyników w wyszukiwarce przyciąga uwagę potencjalnego klienta. Dlatego celem naszych działań jest zajęcie przez Twoją firmę najwyższych pozycji i realny efekt w postaci zwiększenia zysków.

Linki sponsorowane Google AdWords

Prowadzimy kampanię linków sponsorowanych Google Adwords, aby wzmocnić i uzyskać szybki efekt działań reklamowych. Posiadamy certyfikat Google, dzięki czemu gwarantujemy wysokiej jakości, rzetelną usługę.

SERM - Search Engine Reputation Management

Wspieramy pozytywną reputację marek i pracujemy na ich popularność w internecie. Ustalone w procesie dokładnej analizy słowa i frazy wykorzystujemy, aby uzyskać wysokie miejsca w wyszukiwarce.

Analizujemy potrzeby

Zanim zaczniemy działać przeprowadzamy analizę, sprawdzamy możliwości, dajemy konkretne porady, co zmienić, poprawić lub usprawnić. Strategię zawsze dopasujemy konkretnej firmy, usług, produktów, zięki czemu tworzymy rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Pomagamy firmom zaistnieć w internecie, poprawiamy wyniki w wyszukiwarkach i tym samym zwiększamy ruch na stronie, a co za tym idzie sprzedaż oraz powiększanie zysków.

Osiągamy wyniki

Po wnikliwej analizie przygotujemy plan działania, zadbamy o pozytywny odbiór marki i dobrą reputację. Za sprawą solidnego przygotowania oraz wieloletniego doświadczenia nasza praca przynosi realne efekty, strona wysoko pozycjonuje się w wyszukiwarce, odnotowujemy coraz większy ruch i zwiększenie sprzedaży. Oferujemy działanie, za którym idzie konkretny efekt!

Znajdujemy rozwiązania

Bardzo mocno stawiamy na współpracę i wypracowanie wspólnej strategii. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, co pozwala nam dopasować najlepsze oraz optymalne rozwiązania. Działamy tylko w obszarach, które należy poprawić i wspomóc, dzięki temu klient ma poczucie wsparcia oraz stałego kontaktu. Stosujemy techniki white hat SEO, co sprawia, że współpraca z nami jest nie tylko profesjonalna, ale także bezpieczna.