Cele projektu

Założeniem projektu było pokazanie inwestycji i atrakcyjne zaprezentowanie jej potencjalnym klientom. Film miał za zadanie zachęcenie do kontaktu, zajrzenia do środka, zdobycia większej ilości informacji o obiekcie. Ważne było także pokazanie okolicy i wyliczenie mocnych punktów budynku.

TRAWOWA to jeden z naszych prestiżowych obiektów na mapie Wrocławia. Zależało nam na tym, żeby film promujący inwestycję przedstawiał jej zalety i zaprezentował ją z każdej strony. Na szczęście trafiliśmy na specjalistów z nFinity, którzy idealnie odzwierciedlili nasze oczekiwania.

Radosław Borcon, Wsółwłaściciel spółki Move-In

Film reklamowy prezentujący jedną z nowych realizacji deweloperskich we Wrocławiu. Zgodnie z założeniem uwaga została skupiona na zewnętrznej bryle obiektu, w związku z tym film został głównie wykonany z lotu ptaka, za pomocą profesjonalnego drona. Spokojna muzyka, która uzupełnia obraz ma świadczyć o bezpieczeństwie i komforcie życia w dane lokalizacji. Dodatkowo zadbano o pojawiające się informacje – zalety oraz najważniejsze fakty dotyczące budynku.

Nagrania zostały wykonane w pogodny, słoneczny dzień, dzięki czemu bardzo dokładnie widać wszystkie kolory oraz pogląd na okolicę. Tereny zielone idealnie współgrają z kolorystycznymi wstawkami na filmie, które są jednocześnie nawiązaniem do logotypu dewelopera – MoveIn.

http://www.trawowa32.pl/