Wrocławska agencja interaktywna

Istniejemy od 2008 roku jako agencja marketingu interaktywnego fullservice. Pomogliśmy już ponad 200-tu Klientom stworzyć miejsce w sieci, zwiększyć widoczność w wyszukiwarce i pomnożyć zyski. Specjalizujemy się w budowie stron internetowych, produkcji wysokiej jakości filmów korporacyjnych oraz marketingu efektywnościowym.

 

  • 0

    Lat doświadczenia

  • 0

    Specjalistów IT

  • 0

    Realizacje IT

  • Nieskończone możliwości

Nasze usługi

Nasze doświadczenie i wiedza zdobyte w pracy dla firm, organizacji czy spółek sprawia, że działamy skutecznie oraz solidnie. Tworzymy strony internetowe, portale, aplikacje i dedykowane serwisy, na które każdego dnia zaglądają tysiące użytkowników.

Portale i strony internetowe

Tworzymy stron internetowe, wyszukiwarki, sklepy i aplikacje. Zespół naszych specjalistów działa sprawnie oraz profesjonalnie.

Oprogramowanie i web design

W naszym portfolio znajdziesz strony dla instytucji, miast, muzeów czy bibliotek. Najwyższą jakość usług docenili, m.in. PKP, Teatr Powszechny w Warszawie czy Uniwersytet Wrocławski.

Kompleksowe działanie

Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego budujemy prototyp i prezentujemy pomysły oraz najlepsze rozwiązania. Razem podejmujemy decyzję, w którą stronę ma pójść projekt.

Wsparcie techniczne

Nie zostawimy Cię samego z awarią lub niezrozumiałym komunikatem. Zawsze służymy poradą i pomocą w razie wszelkich usterek lub zmian.

Podstawowe szkolenie

Nie trzymamy naszej wiedzy dla siebie! Chętnie przeprowadzimy krótkie szkolenie i wesprzemy w tematyce technologii czy designu.

Idealne dopasowanie

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dużymi Klientami pozwala nam znaleźć idealne rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań. Działamy szybko, ale precyzyjnie oraz starannie.

Działamy od dekady

Agencja interaktywna nFinity powstała w 2008 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy zgrany zespół profesjonalistów – programistów, webdesignerów, ekipę filmową i marketingowców, aby oferować Klientom najwyższą jakość usług i kompleksowe działanie. Nasza siedziba znajduje się w najpiękniejszym polskim mieście – Wrocławiu, ale współpracujemy z firmami i instytucjami z całego kraju.

Gwarancja jakości

Gwarantujemy najwyższą jakość usług zarówno w trakcie prac wdrożeniowych, jak i w późniejszym okresie. W razie potrzeby oferujemy bieżącą analizę strony internetowej lub okazjonalne zmiany przy stałej stawce godzinowej.