Cele projektu

Założeniem projektu było przygotowanie trailera do spektaklu „Kuroń. Pasja według św. Jacka”, który będzie jednocześnie zaproszeniem widzów do teatru. Sztuka ukazuje wydarzenia z życia Jacka Kuronia opisane w nieistniejącej powieści „Pasja według św. Jacka”. Film miał stanowić atrakcyjny skrót przedstawienia.

Trailer to wizytówka dla spektaklu, dlatego musi być wyrazisty, pokazujące sceniczne emocje i detale. Całość musi być podkreślona emocjonującą muzyką, przeplatana wybranymi dialogami i scenami. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nFinity, bo dokładnie oddali założenia projektu, a do pracy podeszli z pełnym profesjonalizmem.

Niezwykła postać polskiej sceny politycznej – Jacek Kuroń – i wyjątkowy spektakl, który ukazuje wydarzenia z jego życia. Teraźniejszość przeplata się z przeszłością, a bohaterowie próbują znaleźć odpowiedzi na trudne pytania. Trailer odkrywa główny temat i przekaz sztuki, buduje napięcie, prezentuje pojedyncze czy i dialogi. Pełni rolę zaproszenia widza na przedstawienie, zachęca do spotkania z aktorami oraz próbę odpowiedzi na postawione w spektaklu pytania.

Wybrane sceny złożono w krótką historię, która zachęca do zapoznania się z całym spektaklem i dokonania samodzielnej oceny i recenzji.

http://http://www.powszechny.com/