Cele projektu

Zgodnie z założeniem i przygotowanym briefem strona miała prezentować ofertę firmy, pokazywać wszystkie usługi oraz zalety. Do zadań nFinity należało także stworzenie logo, którego kolorystyka powinna tworzyć ze stroną jedną, spójną całość. Klientowi zależało na stronie łatwej w obsłudze, intuicyjnej i estetycznej. Firma oferuje m.in. narzędzia do księgowości, dlatego ważne było podkreślenie bezpieczeństwa, wygody użytkowania oraz zaufania.

Paweł Wrzos
Prezes zarządu Finup Księgowość sp. z o.o.

Oferujemy produkty, które ułatwiają codzienne obowiązki przedsiębiorców, dlatego też chcieliśmy, prostą w obsłudze stronę internetową. Specjaliści z nFinity stworzyli dla nas czytelny serwis oraz logo, które idealnie oddaje charakter naszej firmy.

Strona główna

Na górze strony znalazł się zaprojektowany przez nFinity logotyp i przejrzyste menu, które w czytelny sposób kieruje użytkownika do najważniejszych miejsc serwisu. Poniżej umieszczono duży banner z informacją o tym, czym zajmuje się firma i odnośnikiem do założenia konta.

Na stronie umieszczono także informację o sztagowym produkcie, czyli e-księgowości i wypisano jej zalety i cechy wyróżniające. Nie zabrakło ikonek, które obrazują dostępność platformy na każdym komputerze.

Zalety usług, oferowanych przez firmę zostały w ciekawy sposób przedstawione w formie grafiki. Wyraźne zaznaczenie najważniejszych punktów, które klient otrzymuje po rejestracji.

W dolnej części strony umieszczono ikony z usługami, dostępnymi dla użytkowników. Wszystkie zostały wypunktowane i opatrzone ciekawą grafiką.

Na samym końcu strony znalazło się miejsce na opinie zadowolonych użytkowników i dane kontaktowe. Całość została wykonana w spokojnych barwach: błękicie i szarości, które zostały przełamane energetyczną pomarańczą.

 

www.aiobiznes.pl