Cele projektu

Nowoczesne i ciekawe przedstawienie strony sprzedażowej mieszkań. Nowa Papiernia we Wrocławiu to lokale typu loft, przeznaczone dla młodych, świadomych ludzi i przedsiębiorców. Strona internetowa miała oddawać klimat miejsca oraz w atrakcyjny sposób przedstawiać ofertę. Lokale w Nowej Papierni przeznaczone są dla osób otwartych, ceniących wyjątkowy design i bliskość miasta. Strona www dla tej inwestycji to tylko element szerszej współpracy z RED Real Estate Development, w jej ramach wykonaliśmy także witryny inwestycji w warszawie i poznaniu, cyklicznie projektujemy nowe landing pages oraz prowadziliśmy kampanie marketingu efektywnościowego.

Ewa Skibińska
Dyrektor Marketingu RED Real Estate Development

Z agencją nFinity współpracowaliśmy przy tworzeniu strony internetowej dla naszej wrocławskiej inwestycji Nowej Papierni. Miejsce to tętni nowoczesnością i niestandardowymi rozwiązaniami, dlatego chcieliśmy żeby strona oddawała ten klimat. Uważamy, że w pełni się to udało!

Strona główna

Na stronie www.nowapapiernia.pl zastosowaliśmy mocny akcent kolorystyczny, nawiązujący do nowoczesnego i świeżego designu inwestycji. Zgodnie z założeniami w serwisie znajdują się wszystkie informacje, jakie mogą zainteresować potencjalnego klienta i zachęcić go do zakupu. Widoczne są lekkie grafiki oraz zdjęcia, które podkreślają fakt, że oferta skierowana jest do ludzi młodych, z dystansem, poszukujących wyjątkowego lokalu do życia lub prowadzenia działalności. W serwisie umieściliśmy zaawansowane i rozbudowane menu, aktualności oraz szybki kontakt.

Na stronie nie zabrakło mapki z lokalizacją, buttona kontaktowego i logotypu, który pojawia się w kilku miejscach. Całość utrzymana jest w kolorze turkusowym podkreślając oryginalność projektu.

www.nowapapiernia.pl