Cele projektu

Założeniem projektu było stworzenie przyjaznej w użytkowaniu wyszukiwarki połączeń wraz z możliwością zakupu biletu. Na stronie miały znaleźć się najważniejsze elementy, czytelne menu oraz miejsce na aktualności i komunikaty. Całość miała być utrzymana w prostej formie i stonowanej kolorystyce.

Przemysław Skociński
Head of Products and Services Team

Chcieliśmy podjąć współpracę z firmą, która ma doświadczenie w tworzeniu stron dla instytucji państwowych oraz dużych korporacji. Wybraliśmy nFinity z uwagi na profesjonalizm i fachowe podejście do tematu. Otrzymaliśmy bardzo dobry projekt, z którego każdego dnia korzystają tysiące użytkowników. To się ceni!

Strona główna

Zgodnie z założeniem na stronie głównej www.rozklad-pkp.pl miały znaleźć się jedynie niezbędne elementy. W rozbudowanym menu umieszczono wszystkie najważniejsze zagadnienia pomocne użytkownikom serwisu. Sercem strony jest wyszukiwarka, która instynktownie pozwala na odnalezienie wybranego połączenia. Korzystanie z niej ułatwia automatyczne wypełnianie nazw miast, wybór daty z kalendarza oraz opcje połączeń.

Dodatkowo uwzględniono aktualności, najświeższe promocje, komunikaty oraz wydarzenia. Dzięki temu użytkownik w prosty sposób otrzymuje komplet informacji podczas korzystania z serwisu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów na górze strony zamieszczono opcję zmiany języka. Stronę utrzymano w szaro-biało-granatowej kolorystyce.

https://www.rozklad-pkp.pl