Cele projektu

Dla TOSCOM S.A. wykonaliśmy nowoczesną stronę internetową oraz kompletną identyfikacje firmy obejmująca logotyp spółki oraz materiały firmowe. Firma TOSCOM to jeden z największych deweloperów we Wrocławiu nasza strona www.toscom.pl, z założenia miała w czytelny sposób zaprezentować ofertę oraz stanowić kompendium wiedzy dla użytkowników. Deweloper realizuje na terenie Wrocławia i jego okolic nowoczesne inwestycje, kierując się przemyślanymi rozwiązaniami oraz wysoką dbałością o jakość wykonywanych projektów. Strona www miała odzwierciedlać profesjonalizm i najwyższy poziom usług. Wartość prac wykonanych w ramach współpracy to blisko 50 000 zł.

Współpraca z agencją nFinity przebiegła bardzo sprawnie. Wszystkie nasze oczekiwania zostały dokładnie odzwierciedlone w projekcie. Otrzymaliśmy bardzo efektowną, przyciągającą uwagę stronę internetową, która wzbudza zachwyt u klientów oraz oddaje nasze wartości oraz misję i wizję firmy Toscom Development.

Strona główna

Na stronie głównej uwagę przyciągają duże, efektowne zdjęcia realizacji dewelopera. Zależało nam, aby podkreślić aspekt wizualny, który ma istotne znaczenie dla klientów. Od razu po wejściu na stronę można wyszukać wymarzone mieszkanie poprzez prostą w obsłudze wyszukiwarkę umieszczoną na tle panoramy Wrocławia. Znalazły się tam najbardziej charakterystyczne dla miasta obiekty, m.in. Sky Tower, Hala Stulecia czy kościoły.

Nie zabrakło też miejsca na mapę z zaznaczonymi budynkami należącymi do Toscom Development, aktualności, porad czy kalkulatora do obliczenia zdolności kredytowej.

Na potrzeby serwisu wykonaliśmy atrakcyjne ikony, które spójnie korespondują z całą stroną i mają lekki, estetyczny charakter.

 

www.toscom.pl